Profesyonel!

Güvenilir
Evden eve nakliyat!

Uzman ekiplerle profesyonel şekilde evini taşıt, eşyaların güvende olsun.
0 +

Taşıma deneyimi

0 + yıl

Sektör deneyimi

Aşama 01

Beklentiler dinlenir, operasyon hakkında bilgilendirilir.

Evin ve eşyaların detayına göre müşterilerimiz gerçekleşecek operasyon hakkında bilgilendirilir. Eşyaların nasıl taşınacağı, zamanlama gibi detaylar konuşulur.

Aşama 02

İhtiyaca uygun
teklif verilir.

Evin ve eşyanın durumu göz önünde bulundurularak teklif verilir. Gönderilen teklifte hem nakliyat hem de diğer detaylar belirtilir.

Aşama 03

Eviniz taşınmaya hazır.

Eşyalar belirtildiği gibi paketlenir. Gerekli demonte işlemleri yapılır. Eşyalar kamyona yüklenir ve yola çıkılır.

Aşama 04

Yeni eviniz hayırlı olsun.

Eşyalar kamyondan indirilir, büyük eşyaların paketleri açılır ve yerleştirilir. Montaj işlemleri yapılır.  

Siz de
bize katılın
İnsanlara yardım etmekten memnunuz.

“Güvenin süreç içerisinde kötü uygulamalarla zarar gördüğü bu sektöre yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Yaptığımız yatırımlar, yenilikçi ve çevreci vizyonumuzla sektörü iyileştirmek yegane amacımız. Müşteri odaklılık ve ulaşılabilirlik değerlerimizin başında geliyor. Bunun sonucunda da müşterilerimiz eşyalarını güvenle taşıtmanın ve depolamanın keyfini çıkarıyor.”

Troy Depo'dan

Genel Mesaj

Sektörel Uzmanlık

Eşyaları güvenle paketliyor, taşıyoruz.

0 %
Müşteri memnuniyeti ile faaliyete devam ediyoruz.
0 %
Kişiye özel oda depolarla hizmet veriyoruz.
Troy depo ile güvenli taşıma ve depolama hizmeti.
0 %
Gerekli işgücü ve ekipman ile işe gidilir.
0 %
Açık, şeffaf hizmet politikası ile yaklaşıyoruz.

Müşteri Yorumları

Troy Depo

Sizler için her şeyi düşünüyor, planlıyoruz!

Eşyaların demontesi, paketlenmesi, taşınması ve depolanması; anahtar teslim evden eve nakliyat hizmeti ile yanınızdayız.

İhtiyacınıza uygun, kaliteli.

Siz de ihtiyacınıza uygun paketleme malzemelerini mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

Güvenilir Depolama
Depolama Seçeneği

Fazla eşyalarınız size özel depolarda depolanır.

troy depo ile eşyalarınız hassasiyetle paketlenir.
Paketleme

Hem küçük eşyalar hem de büyük eşyalar aynı özenle paketlenir.

Fiziksel Güvenlikli
Eşya Taşıma

Eşyalarınız özenle taşınır. Gerek duyulursa modüler asansör kurulur.

Troy Depo: Güvenilir
Güvenilir

Güvenilir ekiplerle gözünüz arkada kalmaz.

Profesyonel
Uzman Ekip

Eşyalarınızın demonte ve montaj işlemlerinde gözünüz arkada kalmasın.

Ulaşılabilir
Ulaşılabilir

Operasyon yetkilisine her zaman kolay ulaşılabilir.

Sen de
Troy Depo'lu ol

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama

Operasyonlarımızı İstanbul’dan planlamaktayız. Maliyetli olmasına karşın yakın illerden de müşterilerimiz mevcut. 

Evet, hem de ücretsiz! Bizlerle iletişime geçerek İstanbul içi ücretsiz fizibilite hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fizibiliteye gelen uzman yetkili kişi yerinde eşyaları inceler, beklentinizi anlar. Eğer zaman olarak uygunsanız fizibilitenin ayarlanması tercih ettiğimiz bir yöntemdir.

Depoya giriş ve çıkışlar sadece depo sorumlusu gözetiminde yapılmaktadır. Bunun yanında depo güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Gerekli alarm sistemleri ile de korunmaktadır. Odanızı ziyaret etmek isterseniz öncesinde randevu almanız gerekmektedir.

Çeşitli büyüklüklerde olan özel oda depolar eşyalarınıza bakıldıktan sonra m3 hesabı ile belirlenmektedir. İhtiyacınıza uygun oda sizlere önerilmektedir.

Eşyaları 1 hafta önceden haber vermeniz kaydıyla dilediğiniz zaman almanız mümkündür. Depodan yeni yere eşyaların transferini bizimle yapmak istemezseniz sadece deponun içerisinden kamyona kadar (güvenlik sebebiyle) hizmetimizde mevcuttur. Burada sadece işçilik yansıtılacaktır. Aksi halde eşya taşımak amacıyla başka nakliyecilerin depoya girmesi ve eşya alması kesinlikle yasaktır.

Depolama alanı yıllık sigorta ile teminat kapsamındadır. Ayrıca deprem, yangın, sel sigortası ve taşıma sigortası mevcuttur. Allianz sigorta ile işbirliğimiz vardır. 

Depolama müşterilerimize yıllık zam uygulaması mevcuttur. İlgili ayın tüfe oranına göre zam artışı yapılmaktadır.

Özel odanız sadece sizin eşyalarınıza özeldir. Dışarıdan herhangi başka eşya ile birlikte depolanmaz. Eşyalar yerleştirildikten sonra kilitlenir ve kilit size teslim edilir. Sizin yetkilendirdiğiniz kişiler dışında kimse giremez, eşya ekleyip çıkartamaz.

Evet, kiralayabilirsiniz. İhtiyacınızı anladıktan sonra sizlere en optimal çözümü önereceğimizden emin olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

İstanbul içi fizibilite hizmetimiz mevcuttur. Hem de ücretsiz! Fiyat teklifi öncesi eşyalarınızın görsellerini paylaşmanız hem fiyatın belirlenmesini hem de operasyonu daha sağlıklı kılacaktır.

Taşınacak tüm eşyalarınız özenle paketlenmektedir. Bunun yanında demonte edilmesi gereken eşyalarınız demonte edilmektedir. Yeni evinizde eşyaların montaj işlemleri de yapılmaktadır.

Eşyaların taşıma ücreti eşyalarınızın yoğunluğu ve durumu, kat ve asansör durumu, yürüme mesafesi gibi değişkenler göz önünde bulundurularak size özel belirlenmektedir. Mermer masa, piyano, kasa gibi özel eşyalar fiyata direkt etki etmektedir. Mesela 5 kapılı tahta gardrop ile aynalı veya sürgülü gardroplar arasında işçilik farkından kaynaklı fiyata etkisi olmaktadır. Bunun için fiyat teklifi vermeden önce eşyaların görsellerinin paylaşılması önemlidir. 

Evet. Evden eve nakliye hizmeti içerisinde montaj-demontaj işlemleri de yer almaktadır. 

Evet, nakliye ekibi tüm eşyaları sardıktan sonra kolileme işlemi yapmaktadır. Elbiseler dilerseniz askılıklı kolilere yerleştirilmektedir.

Eşyalar taşınırken olası kazalara karşı korumaya alan eşya sigortası vardır.

Nakliye hizmetine içerisinde parça eşya taşımacılığı, özel eşya taşımacılığı, piyano taşımacılığı, kasa taşımacılığı hizmetlerini de sağlıyoruz. 

Bitebilir ancak bir günden fazla süren operasyonlar da olmaktadır. Bunun için eşya yoğunluğuna bakılması gerekmektedir. İşçilik gereksinimi, mesafe ve diğer koşullar da süreye etki etmektedir.

Araçlar eşya taşımaya uygun kapalı ve çelik kasadır. Kasaların içi temiz ve farklı hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Kışın yağmurlu veya karlı günlerde de eşyalarını sağlıklı şekilde taşınabilir. 

Hizmet tarihinden 3 gün öncesine kadar tarih değişikliği yapılabilir. Sizlere bu konuda yardımcı olmaktan keyif duyacağız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sen de Troy’lu Ol!